STREFA AGENTA

Jeśli szukasz swojego partnera w Polsce, w Abra Removals jesteśmy gotowi do współpracy w przypadku przeprowadzek eksportowych i importowych (spotkamy się z Twoim klientem, prześlemy szczegóły niezbędne do przygotowania oferty, zajmiemy się w Twoim imieniu przeprowadzką od strony operacyjnej i administracyjnej w tym odprawą celną.

Służymy również pomocą w przypadku usług relokacyjnych i imigracyjnych (wycieczki orientacyjne, poszukiwanie mieszkań/szkół, tłumaczenia dokumentów, potwierdzenie zameldowania, uzyskanie zezwolenia na pracę / pobyt, wizyta u notariusza).

Abra Removals świadczy profesjonalne usługi pakowania z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów opakowaniowych. Kartony mogą zostać dostarczone z wyprzedzeniem, jeśli klienci życzą sobie wcześniej samodzielnie spakować część swoich rzeczy. Nasza szeroka oferta materiałów opakowaniowych obejmuje kartony różnej wielkości, aby sprostać wymaganiom klientów. Posiadamy specjalne kartony do pakowania: porcelany i szkła, książek, ubrań, obrazów, komputerów lub lamp, a także specjalne kartony do transportu lotniczego oraz drewniane skrzynie do morskiego transportu skonsolidowanego.

Posiadając własną stolarnię, jesteśmy w stanie przygotować skrzynie na indywidualne zamówienie na: przedmioty delikatne, antyki, dzieła sztuki, pianina, motocykle itp. Ponadto, zabezpieczamy meble folią bąbelkową z dodatkową warstwą ochronną, a w przypadku transportu lokalnego proponujemy zabezpieczenie kocami z włókniny do pakowania mebli. Samochody naszych klientów są zabezpieczone na czas transportu specjalnymi pasami i drewnianymi belkami.

Nasi doświadczeni i dobrze przeszkoleni pracownicy będą z Państwem przez cały proces
przeprowadzki od samego początku, począwszy od wizyty w celu oszacowania ilości mienia do przeprowadzki, poprzez sprawne i profesjonalne pakowanie i wysyłkę aż do samego końca, tj. dowozu do miejsca docelowego z uzgodnionymi usługami dostawy (rozładunkiem, rozpakowaniem, montażem mebli i utylizacją materiałów opakowaniowych), w tym odprawą celną, jeśli to konieczne.

Abra Removals oferuje przechowywanie rzeczy osobistych w naszym magazynie o powierzchni 1200 metrów kwadratowych, zlokalizowanym w dobrze skomunikowanej części Warszawy, w pobliżu głównych dróg wylotowych z miasta. Nasz magazyn wyposażony jest w całodobowy system alarmowy.
Odbierzemy rzeczy od Ciebie, przewieziemy do magazynu Abra Removals w Warszawie i dostarczymy ponownie po zakończeniu okresu magazynowania. W każdej chwili możesz odebrać część swoich rzeczy z naszego magazynu lub przywieźć dodatkowe w zależności od Twoich potrzeb.

FLOTA

Posiadamy następujące samochody do obsługi przeprowadzek:

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz i przygotujemy atrakcyjną ofertę przeprowadzki.

Siedziba firmy | Magazyn

ul. Gierdziejewskiego 5 mag 23 02-495 Warszawa Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9 – 17

Abra Removals

Siedziba firmy | Magazyn

Gierdziejewskiego 5  mag 23, 02-495 Warsaw

working hours:
MON. – FRI.  9 – 17

Skontaktuj się z nami

Contact us