Przeprowadzki do Irlandii

Przeprowadzka do Irlandii to znakomita szansa na nowe doświadczenia, ale wymaga dokładnego planowania. Zadbaj o wszystkie wymagane dokumenty, a jeśli planujesz dłuższy pobyt, zorientuj się w procedurach. Zorganizuj ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny. Pamiętaj również o aktualnych przepisach dotyczących pracy i imigracji. Przed przeprowadzką oszacuj koszty i przygotuj się finansowo. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, możesz cieszyć się nowym rozdziałem życia w Irlandii.

Najważniejsze dokumenty

Przeprowadzając się do Irlandii, będziesz potrzebować ważnego paszportu. Jeśli planujesz dłuższy pobyt, możesz potrzebować pozwolenia na pobyt i pracę. Dla obywateli Unii Europejskiej lub EFTA (European Free Trade Association), obecnie nie jest wymagane pozwolenie na pracę ani wiza. Skontaktuj się z urzędem migracyjnym w celu uzyskania dokładnych informacji na temat wymaganych dokumentów.

Pobyt stały

Jeśli planujesz pobyt stały w Irlandii, będziesz musiał złożyć wniosek o zezwolenie na pobyt stały. Wymagania i procedury mogą się różnić w zależności od statusu imigracyjnego i celu pobytu.

Ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny

System opieki zdrowotnej w Irlandii obejmuje obywateli oraz mieszkańców legalnie pracujących i przebywających w kraju. Jeśli planujesz pobyt stały lub pracę, będziesz uprawniony do korzystania z systemu publicznego. Warto jednak zastanowić się nad prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym, szczególnie jeśli chodzi o rodzinę.

Koszty przeprowadzki

Koszty przeprowadzki do Irlandii mogą być różne w zależności od odległości, ilości przewożonych rzeczy oraz wybranej metody transportu. Wybierz firmę przeprowadzkową, która specjalizuje się w międzynarodowych przeprowadzkach i zadba o wcześniejsze zorganizowanie wszystkich formalności. Dobra firma organizująca przeprowadzki międzynarodowe zna aktualne przepisy krajów docelowych dotyczące przewozu rzeczy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz i przygotujemy atrakcyjną ofertę przeprowadzki.

Siedziba firmy | Magazyn

ul. Gierdziejewskiego 5 mag 23 02-495 Warszawa Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9 – 17

Abra Removals

Siedziba firmy | Magazyn

ul. Gierdziejewskiego 5 mag 23,

02-495 Warszawa

Czynne w godzinach:

Pn. – Pt.  9 – 17

Contact us

Skontaktuj się z nami