MATERIAŁY DO PAKOWANIA

Świadczymy profesjonalne usługi pakowania z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów opakowaniowych. Kartony mogą zostać dostarczone z wyprzedzeniem, jeśli chcecie Państwo wcześniej samodzielnie spakować część swoich rzeczy.
Nasza szeroka oferta materiałów opakowaniowych obejmuje kartony różnej wielkości, aby sprostać wymaganiom klientów. Posiadamy specjalne kartony do pakowania: porcelany i szkła, książek, ubrań, obrazów, komputerów lub lamp, a także specjalne kartony do transportu lotniczego oraz drewniane skrzynie do morskiego transportu skonsolidowanego.

Posiadając własną stolarnię, jesteśmy w stanie przygotować skrzynie na indywidualne zamówienie na: przedmioty delikatne, antyki, dzieła sztuki, pianina, motocykle itp.
Ponadto, zabezpieczamy meble folią bąbelkową z dodatkową warstwą ochronną, a w przypadku transportu lokalnego proponujemy zabezpieczenie kocami z włókniny do pakowania mebli.
Samochody naszych klientów są zabezpieczone na czas transportu specjalnymi pasami i drewnianymi belkami.
Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług. Nasze materiały do pakowania, pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci w sprawnym przejściu przez proces pakowania i transportu Twoich rzeczy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz i przygotujemy atrakcyjną ofertę przeprowadzki.

Siedziba firmy | Magazyn

ul. Gierdziejewskiego 5 mag 23 02-495 Warszawa Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9 – 17

Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług: materiały do pakowania, aby zwiększyć efektywność i oszczędzić czas i pieniądze. Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci w przejściu przez proces pakowania i transportu.

Abra Removals

Siedziba firmy | Magazyn

ul. Gierdziejewskiego 5 mag 23,

02-495 Warszawa

Czynne w godzinach:

Pn. – Pt.  9 – 17

Skontaktuj się z nami

Contact us