Magazynowanie mebli

W toku przeprowadzki niezbędne może się okazać wcześniejsze opróżnienie lokalu z części lub wszystkich mebli i sprzętów. To stwarza problemy związane z ich przechowywaniem. Magazynowanie mebli to usługa umożliwiająca bezpieczne przechowanie mebli na czas przeprowadzki. W magazynie poza meblami możemy przechować także inne elementy mienia, takie jak sprzęty RTV i AGD, a nawet przygotowane do transportu kartony.

magazynowanie mebli – Warszawa

Podstawowym warunkiem przechowywania jest zapewnienie optymalnych warunków, które pozwalają na bezpieczne magazynowanie mebli oraz innych sprzętów bez obaw o ich uszkodzenie czy degradację wywołaną np. przez wilgoć. Magazynowanie mebli powinno się odbywać w suchych i zaizolowanych termicznie pomieszczeniach. Równie ważną kwestią jest odpowiednia ochrona mienia przed kradzieżą. Wybierając dostawcę usług związanych z magazynowaniem mebli należy więc zwrócić uwagę na lokalizację i zabezpieczenie magazynu.

Magazynowanie mebli – Usługa dostosowana do indywidualnych potrzeb

Magazynowanie mebli na czas przeprowadzki może obejmować kilkudniowy lub kilkutygodniowy okres przechowywania, który zależy przede wszystkim od harmonogramu przeprowadzki oraz możliwości Klienta w zakresie samodzielnego przechowywania mebli do czasu ich transportu. Jednocześnie firmy specjalizujące się w świadczeniu usług magazynowych oferują możliwość wynajmu przestrzeni na dłuższy czas. Z tego typu usługi korzystają przede wszystkim klienci, którzy na etapie opróżniania lokalu nie są w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy w nowym miejscu będą potrzebować wszystkich mebli/sprzętów. Świadomość, że decyzje dotyczące aranżacji nowego lokalu możemy podjąć w późniejszym czasie znacząco ułatwia i przyspiesza proces pakowania i przygotowywania się do transportu mienia.

Magazynowanie mebli – Warszawa

Firma Abra Removals posiada magazyn zlokalizowany na terenie miasta Warszawa. Tutaj przechowujemy meble, przedmioty wielkogabarytowe, sprzęty oraz pozostałe składowe mienia obsługiwanych Klientów. Własna przestrzeń magazynowa daje nam swobodę elastycznego zarządzania procesem przeprowadzki, jednocześnie umożliwiając przechowywanie mebli i określonych przedmiotów przed planowanym terminem transportu, a w razie potrzeby także w dłuższej perspektywie czasu. Z usług magazynowych może skorzystać każdy z naszych Klientów – osoba prywatna, przedsiębiorstwo, instytucja. Nasz magazyn zapewnia optymalne warunki do przechowywania wszystkich składowych relokowanego mienia – mebli, elementów wyposażenia, obrazów.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi magazynowania mebli zachęcamy do kontaktu. O chęci oddania mebli na czas przeprowadzki do naszego magazynu możecie nas Państwo poinformować także w trakcie ustalania harmonogramu przeprowadzki i zakresu jej obsługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz i przygotujemy atrakcyjną ofertę przeprowadzki.

Siedziba firmy | Magazyn

ul. Gierdziejewskiego 5 mag 23 02-495 Warszawa Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9 – 17

Abra Removals

Siedziba firmy | Magazyn

ul. Gierdziejewskiego 5 mag 23,

02-495 Warszawa

Czynne w godzinach:

Pn. – Pt.  9 – 17

Contact us

Skontaktuj się z nami