Ambra Removals - Intelligent Moving Solutions
20 października 2013, niedziela

W czym Ci pomożemy?

Przed przeprowadzką zapoznaj się
z naszym poradnikiem

Ile to będzie kosztować?

Jeżeli zajrzałeś tu w poszukiwaniu konkretnej ceny - nie znajdziesz jej, ale zapewniamy Cię, że zrobimy wszystko abyś nie przepłacił za usługę.

Jest wiele czynników, które decydują o cenie, na przykład:

- kubatura (liczona w metrach sześciennych),
- lokalizacja (które piętro, czy jest, winda, możliwość dojazdu),
- konieczność przewozu przedmiotów specjalnych (np.fortepian, pianino, kasa pancerna itp.)
- konieczność montażu/demontażu mebli
-konieczność pakowania/rozpakowania mienia

Dlatego proponujemy rozmowę z naszym konsultantem.

Zadzwoń do nas pod numer +48 607 123 640 lub skontaktuj się za pomocą formularza klikając przycisk "zapytaj o koszt".

Co możemy zaoferować?

Firma istnieje na rynku od 2007r. przez ten czas wyrobiliśmy sobie dobrą renomę na rynku. Nasza firma świadczy usługi w systemie "od drzwi do drzwi", do każdego miejsca w Polsce jak i w Europie. Nasze doświadczenie przekładamy na jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług. Mając własne środki transportu oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników jesteśmy w stanie zapewnić pełną kontrolę na każdym etapie wykonywanej usługi.

Profesjonalizm

Abra Removals - Profesjonalizm w przeprowadzkach

Nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni ludzie o wysokiej kulturze osobistej, dyskretni, znający języki obce i potrafiący zachować się w każdej sytuacji.

Rzetelność

Abra Removals - Rzetelność w przeprowadzkach

Z nami przeprowadzisz się na czas, a Twoje mienie dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Dzięki temu zaufały nam setki klientów.

Doświadczenie

Abra Removals - Doświadczenie w przeprowadzkach

Firm Abra powstała na bazie 15 lat naszych doświadczeń w przeprowadzaniu firm i osób prywatnych zarówno w kraju jak i za granicą.

Klienci o nas...

 • Adam,
  Warszawa -> Opole
  Wynajem mieszkania wiąże się z dość częstymi zmianami lokalizacji. W Warszawie jakoś sobie radziłem (z nieocenioną pomocą kolegów). Sprawa skomplikowała się, kiedy otrzymałem pracę w Opolu. Nie czułem się na siłach samemu organizować przeprowadzkę. Zacząłem szukać odpowiedniej firmy - wybór był tak duży, że nie mogłem się na żadną zdecydować... Wtedy znajomy podpowiedział mi, że niedawno korzystał z firmy Abra i był bardzo zadowolony... Poszedłem wytartym już szlakiem i nie zawiodłem się. Dostałem fachową pomoc i darmową lekcję logistyki. Po 2 tygodniach od naszego spotkania miałem większość rzeczy w nowym domu. Panowie z Abry byli do tego stopnia elastyczni, że jadąc do Opola odebrali nowe meble ze sklepu i dodatkowo zmontowali je w nowym domu. Czułem się naprawdę doceniony jako klient, co wbrew pozorom nie jest dziś standardem.
 • Anna i Jakub,
  Warszawa -> Szwecja
  Szybko, solidnie, pewnie, tanio i konkretnie. Tak chyba najkrócej można określić naszą współpracę podczas przeprowadzki Warszawa-południowa Szwecja. Dzięki Panom nasza przeprowadzka odbyła się prawie zupełnie bezstresowo."
 • Jolanta,
  Londyn -> Warszawa
  Praca mojego męża wiąże się z częstymi podróżami i zmianą miejsca zamieszkania. Już dawno postanowiliśmy, że będziemy mieszkać razem. Wydawało mi się, że we współczesnych czasach przeprowadzka z dwójką dzieci z jednego europejskiego kraju do drugiego nie jest wyzwaniem. Niestety, jak pokazywały moje doświadczenia, rzeczywistość bywa bardzo odmienna od naszych wyobrażeń. Po kilu próbach myśl o przeprowadzce spędzała mi sen z oczu. Wtedy trafiliśmy z polecenia naszych znajomych do firmy Abra. Jakież było moje zdziwienie kiedy spotkałam się z przedstawicielami tej firmy. Nie tylko podeszli do tematu fachowo, bardzo dobrze przygotowani do samego przedsięwzięcia ale również niezmiennie kulturalni, uprzejmi i otwarci co bywa rzadkością w tej branży. Cała przeprowadzka została dobrze przygotowana i przeprowadzona. Otrzymałam nie tylko fachową usługę ale niezmierne wsparcie od Panów z Abry, którzy doradzili mi mnóstwo dogodnych i praktycznych rozwiązań, które jednocześnie w pełni zabezpieczyły moje rzeczy. Zupełnie podbili moje serce, gdy zobaczyłam jak jeden z panów pieczołowicie i z wielką czcią zapakował mój ponad stuletni serwis po babci, który tym razem przeprowadzkę przeżył bez żadnego uszczerbku. Abra to firma która nie tylko dobrze realizuje swoje zadania, ale absolutnie dba o komfort swoich klientów. Chciałaby aby firmy przeprowadzkowe zawsze oferowały taki standard. Podróże i życie w nowym miejscu znów stały się moją pasją. Z Abrą żadna przeprowadzka nie jest straszna.

Partnerzy

info
Wypełnij pomiższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.
Dane na temat przeprowadzki (opcjonalnie):
mieszkanie dom biuro

Opis przeprowadzki (np.szafa 2-drzwiowa,łóżeczko dziecięce,materac i 20 kartonów)
zamknij

Przeprowadzki biur i firm

Abra - przyjemne przeprowadzki biurowe

Planując przeprowadzki biur należy działać planowo i z należytą skrupulatnością. Przede wszystkim należy szybko zdecydować się na wybór odpowiedniej firmy przeprowadzkowej. Oprócz czynnika kosztowego, który przeważnie jest kryterium ostatecznie decydującym o wyborze konkretnego wykonawcy, należy zwrócić się z zapytaniem o referencje z realizacji podobnych do naszego przedsięwzięcia.

Będziemy mieli wtedy pewność, że wiedza firmy przeprowadzkowej pozwoli nam na uniknięcie wielu pułapek, które mogą czychać na nas podczas tak skomplikowanej operacji, jaką niewątpliwie jest przeprowadzka biura.

Abra - przyjemne przeprowadzki biurowe

Wraz z przedstawicielem firmy przeprowadzkowej należy ustalić termin, do którego zostanie wspólnie ustalony szczegółowy zakres i harmonogram głównych prac przeprowadzkowych . Terminu tego należy bezwzględnie przestrzegać, gdyż decyzje dotyczące przeprowadzki, które podejmowane są w ostatniej chwili zazwyczaj wprowadzają niepotrzebne zamieszanie. A cała korzyść korzystania z wyspecjalizowanego wykonawcy ma na celu minimalizacje tego zamieszania.

Informacje o wszelkich decyzjach podjętych w trakcie planowania, których skutki dotyczą pracowników firmy, muszą być komunikowane właściwym adresatom. Nie można decydować o zachowaniu pracowników, bez poinformowania ich o tym fakcie. Czasami zbyt późne przekazanie komunikatu powoduje, że np. osoby przebywające w tym czasie na urlopie lub zwolnieniu chorobowym, nie mają okazji się zastosować do jego treści.


Abra - przyjemne przeprowadzki biurowe

W trakcie planowania należy dokładnie zaplanować każdy z możliwych do przewidzenia szczegółów realizacji. Zwiększając obszar ujęty w planach, zmniejszamy pole do ewentualnych pomyłek związanych z różną interpretacją intencji Klienta. Ośrodek decyzyjny powinien zostać maksymalnie skoncentrowany jeżeli chodzi o skład osobowy. W zależności od wielkości projektu, grupa kilku osób, które otrzymały odpowiednie pełnomocnictwo od zarządu przedsiębiorstwa, powinna skupiać w sobie całą wiedzę dotyczącą usługi. Oczywiście poszczególne elementy realizacji mogą zostać oddane pod opiekę innym osobom, jednak przekazanie tej odpowiedzialności musi nastąpić za wiedzą i w porozumieniu z członkami zespołu głównego.


Abra - przyjemne przeprowadzki biurowe

Przeprowadzki firm: Warszawa i okolica

Posiadamy wieloletnią, ugruntowaną pozycję na rynku kompleksowych usług przeprowadzkowych oferowanych dla firm i instytucji. Kadra zarządzająca oraz nasi pracownicy posiadają doskonałą znajomość specyfiki branży oraz doświadczenie pozwalające zaoferować Państwu właściwe rozwiązania.


Cechą charakterystyczną przeprowadzek korporacyjnych jest podporządkowanie jednemu priorytetowi - zagwarantowanie sprawnego funkcjonowania firmy podczas prac. Stawia to przed firmą przeprowadzkową szczególne wymagania.


Abra - przyjemne przeprowadzki biurowe

Wyspecjalizowani pracownicy zajmą się pakowaniem dokumentacji, sprzętu komputerowego, demontażem i montażem mebli czy transportem ciężkiego wyposażenia. Dzięki starannemu oznaczeniu wszystkie rzeczy trafiają na właściwe miejsce.
Najważniejsze jest dla nas pełne bezpieczeństwo wyposażenia i danych firmy. Mienie powierzone naszej pieczy ani na chwilę nie pozostaje bez nadzoru.

Przeprowadzki biur i przeprowadzki firm realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Wspieramy przedsiębiorców przenoszących swoje siedziby lub oddziały do Stolicy, jak również firmy relokujące swoje biura w obrębie granic miasta. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Abra - przyjemne przeprowadzki biurowe