Ambra Removals - Intelligent Moving Solutions
20 października 2013, niedziela

W czym Ci pomożemy?

Przed przeprowadzką zapoznaj się
z naszym poradnikiem

Ile to będzie kosztować?

Jeżeli zajrzałeś tu w poszukiwaniu konkretnej ceny - nie znajdziesz jej, ale zapewniamy Cię, że zrobimy wszystko abyś nie przepłacił za usługę.

Jest wiele czynników, które decydują o cenie, na przykład:

- kubatura (liczona w metrach sześciennych),
- lokalizacja (które piętro, czy jest, winda, możliwość dojazdu),
- konieczność przewozu przedmiotów specjalnych (np.fortepian, pianino, kasa pancerna itp.)
- konieczność montażu/demontażu mebli
-konieczność pakowania/rozpakowania mienia

Dlatego proponujemy rozmowę z naszym konsultantem.

Zadzwoń do nas pod numer +48 607 123 640 lub skontaktuj się za pomocą formularza klikając przycisk "zapytaj o koszt".

Co możemy zaoferować?

Firma istnieje na rynku od 2007r. przez ten czas wyrobiliśmy sobie dobrą renomę na rynku. Nasza firma świadczy usługi w systemie "od drzwi do drzwi", do każdego miejsca w Polsce jak i w Europie. Nasze doświadczenie przekładamy na jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług. Mając własne środki transportu oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników jesteśmy w stanie zapewnić pełną kontrolę na każdym etapie wykonywanej usługi.

Profesjonalizm

Abra Removals - Profesjonalizm w przeprowadzkach

Nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni ludzie o wysokiej kulturze osobistej, dyskretni, znający języki obce i potrafiący zachować się w każdej sytuacji.

Rzetelność

Abra Removals - Rzetelność w przeprowadzkach

Z nami przeprowadzisz się na czas, a Twoje mienie dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Dzięki temu zaufały nam setki klientów.

Doświadczenie

Abra Removals - Doświadczenie w przeprowadzkach

Firm Abra powstała na bazie 15 lat naszych doświadczeń w przeprowadzaniu firm i osób prywatnych zarówno w kraju jak i za granicą.

Klienci o nas...

 • Adam,
  Warszawa -> Opole
  Wynajem mieszkania wiąże się z dość częstymi zmianami lokalizacji. W Warszawie jakoś sobie radziłem (z nieocenioną pomocą kolegów). Sprawa skomplikowała się, kiedy otrzymałem pracę w Opolu. Nie czułem się na siłach samemu organizować przeprowadzkę. Zacząłem szukać odpowiedniej firmy - wybór był tak duży, że nie mogłem się na żadną zdecydować... Wtedy znajomy podpowiedział mi, że niedawno korzystał z firmy Abra i był bardzo zadowolony... Poszedłem wytartym już szlakiem i nie zawiodłem się. Dostałem fachową pomoc i darmową lekcję logistyki. Po 2 tygodniach od naszego spotkania miałem większość rzeczy w nowym domu. Panowie z Abry byli do tego stopnia elastyczni, że jadąc do Opola odebrali nowe meble ze sklepu i dodatkowo zmontowali je w nowym domu. Czułem się naprawdę doceniony jako klient, co wbrew pozorom nie jest dziś standardem.
 • Anna i Jakub,
  Warszawa -> Szwecja
  Szybko, solidnie, pewnie, tanio i konkretnie. Tak chyba najkrócej można określić naszą współpracę podczas przeprowadzki Warszawa-południowa Szwecja. Dzięki Panom nasza przeprowadzka odbyła się prawie zupełnie bezstresowo."
 • Jolanta,
  Londyn -> Warszawa
  Praca mojego męża wiąże się z częstymi podróżami i zmianą miejsca zamieszkania. Już dawno postanowiliśmy, że będziemy mieszkać razem. Wydawało mi się, że we współczesnych czasach przeprowadzka z dwójką dzieci z jednego europejskiego kraju do drugiego nie jest wyzwaniem. Niestety, jak pokazywały moje doświadczenia, rzeczywistość bywa bardzo odmienna od naszych wyobrażeń. Po kilu próbach myśl o przeprowadzce spędzała mi sen z oczu. Wtedy trafiliśmy z polecenia naszych znajomych do firmy Abra. Jakież było moje zdziwienie kiedy spotkałam się z przedstawicielami tej firmy. Nie tylko podeszli do tematu fachowo, bardzo dobrze przygotowani do samego przedsięwzięcia ale również niezmiennie kulturalni, uprzejmi i otwarci co bywa rzadkością w tej branży. Cała przeprowadzka została dobrze przygotowana i przeprowadzona. Otrzymałam nie tylko fachową usługę ale niezmierne wsparcie od Panów z Abry, którzy doradzili mi mnóstwo dogodnych i praktycznych rozwiązań, które jednocześnie w pełni zabezpieczyły moje rzeczy. Zupełnie podbili moje serce, gdy zobaczyłam jak jeden z panów pieczołowicie i z wielką czcią zapakował mój ponad stuletni serwis po babci, który tym razem przeprowadzkę przeżył bez żadnego uszczerbku. Abra to firma która nie tylko dobrze realizuje swoje zadania, ale absolutnie dba o komfort swoich klientów. Chciałaby aby firmy przeprowadzkowe zawsze oferowały taki standard. Podróże i życie w nowym miejscu znów stały się moją pasją. Z Abrą żadna przeprowadzka nie jest straszna.

Partnerzy

info
Wypełnij pomiższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.
Dane na temat przeprowadzki (opcjonalnie):
mieszkanie dom biuro

Opis przeprowadzki (np.szafa 2-drzwiowa,łóżeczko dziecięce,materac i 20 kartonów)
zamknij

Magazynowanie mebli

W toku przeprowadzki niezbędne może się okazać wcześniejsze opróżnienie lokalu z części lub wszystkich mebli i sprzętów. To stwarza problemy związane z ich przechowywaniem. Magazynowanie mebli to usługa umożliwiająca bezpieczne przechowanie mebli na czas przeprowadzki. W magazynie poza meblami możemy przechować także inne elementy mienia, takie jak sprzęty RTV i AGD, a nawet przygotowane do transportu kartony.

Podstawowym warunkiem przechowywania jest zapewnienie optymalnych warunków, które pozwalają na bezpieczne magazynowanie mebli oraz innych sprzętów bez obaw o ich uszkodzenie czy degradację wywołaną np. przez wilgoć. Magazynowanie mebli powinno się odbywać w suchych i zaizolowanych termicznie pomieszczeniach. Równie ważną kwestią jest odpowiednia ochrona mienia przed kradzieżą. Wybierając dostawcę usług związanych z magazynowaniem mebli należy więc zwrócić uwagę na lokalizację i zabezpieczenie magazynu.

Magazynowanie mebli – Usługa dostosowana do indywidualnych potrzeb

Magazynowanie mebli na czas przeprowadzki może obejmować kilkudniowy lub kilkutygodniowy okres przechowywania, który zależy przede wszystkim od harmonogramu przeprowadzki oraz możliwości Klienta w zakresie samodzielnego przechowywania mebli do czasu ich transportu. Jednocześnie firmy specjalizujące się w świadczeniu usług magazynowych oferują możliwość wynajmu przestrzeni na dłuższy czas. Z tego typu usługi korzystają przede wszystkim klienci, którzy na etapie opróżniania lokalu nie są w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy w nowym miejscu będą potrzebować wszystkich mebli/sprzętów. Świadomość, że decyzje dotyczące aranżacji nowego lokalu możemy podjąć w późniejszym czasie znacząco ułatwia i przyspiesza proces pakowania i przygotowywania się do transportu mienia.

Magazynowanie mebli – Warszawa

Firma Abra Removals posiada magazyn zlokalizowany na terenie miasta Warszawa. Tutaj przechowujemy meble, przedmioty wielkogabarytowe, sprzęty oraz pozostałe składowe mienia obsługiwanych Klientów. Własna przestrzeń magazynowa daje nam swobodę elastycznego zarządzania procesem przeprowadzki, jednocześnie umożliwiając przechowywanie mebli i określonych przedmiotów przed planowanym terminem transportu, a w razie potrzeby także w dłuższej perspektywie czasu. Z usług magazynowych może skorzystać każdy z naszych Klientów – osoba prywatna, przedsiębiorstwo, instytucja. Nasz magazyn zapewnia optymalne warunki do przechowywania wszystkich składowych relokowanego mienia – mebli, elementów wyposażenia, obrazów.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usługi magazynowania mebli zachęcamy do kontaktu. O chęci oddania mebli na czas przeprowadzki do naszego magazynu możecie nas Państwo poinformować także w trakcie ustalania harmonogramu przeprowadzki i zakresu jej obsługi.

magazynowanie mebli warszawa